Folder reklamowy dla DTC BUS

Projekty nieszablonowe i wymagające czegoś więcej niż tylko skład kilku zdjęć i estetyczny układ tekstu są tym do czego dążę w mojej pracy od początku. Tym razem prezentuję folder reklamowy dla mojego stałego klienta – firmy DTC BUS.

Folder nie byle jaki, w zasadzie mogę śmiało określić, że jest to najbardziej czasochłonny i pracochłonny ze wszystkich folderów nad którymi do tej pory miałem przyjemność pracować. Praca wymagająca, którą poniekąd sam sobie narzuciłem, ponieważ wymyśliłem dla klienta projekt oparty o ilustracje powstałe na bazie zdjęć a nie po prostu użycie zdjęć produktów. Miało to jednak swój powód, o którym za moment napiszę. Całość stylizowana w taki sposób, aby była jak najbardziej związana graficznie z marką DTC BUS i udało się to w pełni. Folder jest bardzo ładny, wydrukowany na sztywnym, lśniącym, kredowym papierze budzi poczucie prestiżowego i jest dopracowany w najdrobniejszych detalach.

„Folder reklamowy dla DTC BUS”


WordPress. Bezpieczeństwo 5- blokada IP oraz pre-hasło

W kolejnym artykule dotyczącym bezpieczeństwa w stronach internetowych chciałbym przedstawić Wam sposób drugi w swojej randze zaraz po silnym haśle – blokadę po adresie IP oraz wzmocnienie zabezpieczeń tzw. pre-hasłem. Do wykonania poniższych czynności musisz znać podstawy obsługi FTP (które opisywałem wcześniej) oraz mieć dostęp via ftp do swojego serwera.

Poziom trudności opisywanych czynności oznaczam jako średnio-zaawansowany.

„WordPress. Bezpieczeństwo 5- blokada IP oraz pre-hasło”WordPress. Bezpieczeństwo 4- Co robić. Włamanie. Luki. Aktualizacje.

WordPress to niewątpliwie wspaniały system zarządzania treścią. Jestem szczęśliwy, że mogę używać go od wielu lat jako bazę dla moich stron internetowych. Jednak jak każdy system zarządzania treścią pozwalając – jak sama nazwa mówi – na zarządzanie treścią – ma drzwi. A drzwi to słaby punkt. Jeszcze słabszym są okna a takowe także ma. Oczywiście to konsekwencja tego za co kochamy CMS-y, czyli ich możliwości zarządzania treścią. Choć brzmi to może trochę enigmatycznie, zaraz sprawę wyjaśnię…

„WordPress. Bezpieczeństwo 4- Co robić. Włamanie. Luki. Aktualizacje.”

WordPress. Bezpieczeństwo 1- Backup

wp_mLudzie dzielą się na dwie grupy osób – tych którzy wykonują kopie bezpieczeństwa i tych którzy będą je wykonywali.

Nie jest to żart niestety, ale najprawdziwsza prawda. Piszę ten artykuł dla wszystkich osób, które zaliczają się do grupy drugiej, aby jak najprędzej przeszli od słowa czytanego do czynu i nie czekając wykonali kopię zapasową swojej strony / zdjęć, treść i i innych ważnych dla nich danych.

„WordPress. Bezpieczeństwo 1- Backup”


Nowoczesne strony internetowe w starej cenie tylko do końca 2016 roku!

Drodzy klienci.

Tylko do końca 2016 roku, a więc jeszcze przez dwa miesiące tworzone przeze mnie nowoczesne strony internetowe w starej cenie! Przypominam że ceny profesjonalnej konkurencji zaczynają się od 1500 a sięgają nawet 3000 zł! Nie muszę dodawać, że moja oferta wynosząca aktualnie 1099,- jest najlepsza 😉

Moje strony są niesłychanie dopracowane, stanowią często wzór do którego odnoszą się inni, ponieważ podobają się klientom. Dlatego nie mogę pozostawać tak mocno w tyle z cenami, ponieważ może to sprawiać wrażenie odwrotne do zamierzonego. Zachęcam wszystkie osoby niezdecydowane, aby skorzystały jeszcze z tej ogromnej promocji cenowej! Nowa cena prawdopodobnie uplasuje się w okolicy 1399 zł, ponieważ Artekot zawsze ma ceny nie do pobicia!

Uwaga. Jeśli zamówisz stronę w tym roku, a jej wykonanie ustalimy na początek przyszłego, nadal będzie obowiązywała stara cena.