Bezpieczna Kobieta 2019 – zdjęcia

W dniu 05 marca 2019 podobnie jak od kilku lat miałem przyjemność być fotografem na zajęciach z cyklu „Bezpieczna Kobieta”. Zdjęcia można pobrać za pomocą specjalnego linku podanego poniżej. Gdyby była taka potrzeba i któraś z Pań chciałaby zdjęcie w wyższej rozdzielczości (np.: do wykonania wydruku) jest taka możliwość i wtedy proszę o kontakt mailowy.

Wszystkie Panie zapewne z niecierpliwością już czekają na zdjęcia zatem nie przedłużając – wszystkie zdjęcia można pobrać stąd:

https://we.tl/t-HjJocqZL5D

hasło do archiwum które zostanie pobrane to „artekot” (oczywiście bez cudzysłowów).

Zdjęcia będą aktywne do pobrania ok 1 tygodnia, później zostaną usunięte z usługi Wetransfer. Archiwum jest zahasłowane aby chronić Pań prywatność na ile to możliwe.

Dla wszystkich osób, które nie są wtajemniczone w kwestie rozpakowywania archiwów, podaję krok po kroku jak należy pobrać i rozpakować zdjęcia na swoim komputerze:

  1. Po kliknięciu w powyższy link otworzy się strona Wetransfer.com i wyrażamy zgodę klikając na „I Agree”.
  2. Klikamy w napis DOWNLOAD na niebieskim polu
  3. W zależności od przeglądarki (Firefox, Google Chrome, IE) pojawia się lub nie okno zapisu pliku. Tutaj poniekąd sprawa zależy od ustawień własnego systemu:
  4. Oczywiście zapisujemy plik na swoim komputerze
  5. Znajdujemy miejsce gdzie plik został zapisany (to może być pulpit albo katalog pobrane). W większości przypadków jest to katalog Pobrane a najłatwiej go odnaleźć klikając na mój komputer i lokalizując z lewej strony z listy najczęściej szukanych katalogów właśnie pobrane. Ponieważ od Windowsa 8 w górę wszystko jest wywrócone do góry nogami bardziej pomóc niestety nie mogę 🙂
  6. Na pliku BK2019.zip klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy „Wyodrębnij wszystkie…”
  7. Potwierdzamy klikając na „Wyodrębnij”.
  8. Wtedy też zostaniemy poproszeni o podanie hasła „artekot”. I to wszystko.

Gdyby mój instruktaż nadal okazał się niewystarczający proszę o kontakt mailowy.