Krav Maga Be Safe – Bezpieczna Kobieta 2016

baner

Z Adamem Grzeziółkowskim – założycielem i poprzednim trenerem sekcji Krav Maga Lubin (Krav Maga Be Safe) spotkaliśmy się w 2012 roku. Od tamtego czasu, choć zmienił się trener Lubińskiej sekcji Krav Maga i jest nią Agnieszka Kazimierów regularnie współpracujemy we wszystkich płaszczyznach gdzie potrzebne są usługi graficzne i fotograficzne.

Usługi graficzne obejmowały przez minione lata współtworzenie strony internetowej, tworzenie wielu sesji zdjęciowych, dziesiątek banerów, bilbordów, plakatów, animacji na ekrany LED i nadruków na koszulki.

Aktualnie zbliża się kolejny bezpłatny kurs z cyklu „Bezpieczna Kobieta„. A ponieważ firma Artekot jak zawsze wspiera sekcję Krav Maga Be Safe, a tym razem nawet częściowo sponsoruje wydarzenie, wszystkich gorąco zapraszam do wzięcia udziału.

bezpieczna kobieta

Cykl „Bezpieczna Kobieta” pozwala paniom poczuć się odrobinę pewniej i bezpieczniej „na ulicy”. Choć jak się okazuje często nie ulica i ciemne zaułki są najniebezpieczniejsze. Kobiety mogą zostać zaatakowane na klatce schodowej, w autobusie czy na przystanku, w setkach miejsc które nie są tak napiętnowane w hollywoodzkich produkcjach jak wspomniane „ciemne zaułki”. Zaatakowane przez sąsiada, któremu dobrze z oczu patrzy lub osiedlowego safandułę, który zawsze był bardzo miły. Pozory mylą. Dziś czasy są coraz bardziej niebezpieczne, doskonale wiemy, że zagrożenie zbliża się wielkimi krokami do naszego kraju. Sam byłem na wielu zajęciach prowadzonych przez Lubińską sekcję KM Be Safe, m.in. z cyklu „Bezpieczna Kobieta” i uczestniczyłem w zajęciach (jako fotograf), zachęcam ponieważ można wiele się dowiedzieć i nauczyć. Choć parę zajęć z nikogo nie zrobi nowego Chucka Norrisa, to na pewno wiedza w nich przekazana może uratować życie. Starcia bowiem trzeba unikać, ale kiedy chcesz pokoju szykuj się do wojny.

„Si vis pacem, para bellum”

Polecam!