Fotografia to moje ogromne hobby od wielu lat. Zajmuję się nią profesjonalnie, co oznacza, że nie tylko posiadam umiejętności, doświadczenie i wiedzę, ale także sprzęt i oprogramowanie i wystawiam faktury na swoje usługi.

Największe doświadczenie posiadam w fotografowaniu miejsc, osób i przedmiotów, ale także w obróbce zdjęć (retusz, fotomontaż i korekta tonalna), składanie panoram z wielu zdjęć i HDR (zdjęć o wysokiej rozpiętości tonalnej), co opanowałem niemal do mistrzostwa.

Fotografia portretowa i reporterska

Doskonale odnajduję się w fotografii portretowej i reporterskiej. Przy braku słońca wyczaruję je za pomocą bezprzewodowych lamp błyskowych, a kiedy potrzeba delikatnego, miękkiego światła z pomocą przyjdą rozmaite rozpraszacze (dyfuzory) światła, którymi również dysponuję. Podstawą są tutaj jasne obiektywy, oraz umiejętna praca ze światłem.
Często również wykonuję zdjęcia na rozmaitych imprezach, eventach, gdzie liczy się także niezawodność, doświadczenie i szybki czas realizacji, tak aby nie czekać na zdjęcia tygodniami.

Fotografia miejsc

Mam ogromne doświadczenie w fotografowaniu miejsc (lokale usługowe, gastronomiczne, architektura). Tutaj niewątpliwie największym moim atutem jest umiejętność wykonania zdjęć HDR oraz panoram. HDR (od ang. High Dynamic Range) są to zdjęcia pozwalające na oddanie scenerii taką jak widzą nasze oczy, ze szczegółami w cieniach i bez przykrych dla oka prześwietleń (w postaci białej pozbawionej szczegółów plamy). Natomiast panoramy pozwalają na zamieszczenie na jednym zdjęciu ogromnej przestrzeni, wielkiego obiektu, lub grupy ludzi.

zdjęcie panoramiczne

Fotografia przedmiotów

Fotografia obiektów, takich jak maszyny, samochody, przedmioty małe i duże, to kolejna grupa w której posiadam ogromne doświadczenie. Tu z kolei sztuka polega na zabawie planami, głębią ostrości, doborze odpowiedniej ogniskowej oraz umiejętnym doświetlaniu planów za pomocą modyfikatorów światła. Jestem osobą kreatywną i potrafię wydobyć z każdego przedmiotu to co najlepsze i ukazać go z jak najlepszej strony.

zdjęcie impreza event Legnica drift

Poszukują Państwo kogoś, kto wykona niepowtarzalne zdjęcia? Proszę dalej nie szukać. Wystarczy napisać do mnie, lub zadzwonić. Oferuję swoje usługi od lat, zawsze rzetelnie i w naprawdę rozsądnych cenach. Spójrzcie proszę na moje portfolio.