Materiały graficzne i reklamowe dla firmy Trost

Z firmą Trost Państwa Trojnar zacząłem współpracę kilka miesięcy temu. Jednak czas ten wystarczył, aby na naszym wspólnym koncie pojawiło się wiele ciekawych i nietuzinkowych projektów graficznych, które dały mi wiele satysfakcji z projektowania a klientom profesjonalny wizerunek i na ile mi wiadomo satysfakcję ze współpracy 🙂 Dziś chciałbym się tymi właśnie projektami reklamowymi podzielić na łamach mojego bloga.

Firma Trost to sprzedaż części samochodowych oraz profesjonalny serwis, a także od niedawna dział auto-detailingu. To co wyróżnia firmę Trost na tle wielu innych serwisów to skupienie się przede wszystkim na rynku aut niemieckich, takich jak BMW, Volkswagen, Audi, Porshe itp., oraz ogromne doświadczenie. Na serwisie firmy goszczą samochody w codziennym wydaniu, ale i samochody sportowe oraz ekskluzywne.

Strona internetowa

Pierwszy projekt nad którym rozpoczęliśmy pracę to strona internetowa. Strona internetowa, która podoba się wielu osobom, nie tylko właścicielom. Jest zgodna z najnowszymi trendami, w pełni responsywna i oddaje dobrze charakter firmy. Pełno w niej dobrych zdjęć i treści, a całość dopełniają slajdery z ofertą firmy i delikatne ale świadczące o dbałości o detale efekty takie jak paralaksa. Co najważniejsze – jak na CMS przystało, strona pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i znacznie więcej!

trost_strona_www
Strona internetowa dla firmy Trost