Materiały graficzne i reklamowe dla firmy Trost

Rollupy i ulotki

Firma Trost ma ogromny wachlarz możliwości i duże przestrzenie do zagospodarowania. Odrobinę autopromocji we wnętrzu firmy wniosły przygotowane przeze mnie rollupy. Za promocję firmy opowiadają też ulotki A5 które przygotowałem.

Rollup dla firmy Trost
Rollup dla firmy Trost
Ulotki A5 dla firmy Trost
Ulotki A5 dla firmy Trost

Zaproszenia i folder

Najnowszym projektem jaki opracowałem dla firmy Trost, są zaproszenia oraz folder reklamujący dział auto detailingu. Całość przygotowana na papierze o wysokiej gramaturze i w doskonałej jakości, świetnie prezentujący ofertę firmy w zakresie renowacji i zabezpieczania lakieru i wnętrza samochodów.

Folder reklamowy dla firmy Trost
Folder reklamowy dla firmy Trost

Wizualizacje

Jeszcze nie zrealizowany na dzień dzisiejszy, ale również według mojego projektu wyczekiwany przez wszystkich i póki co istniejący tylko w mojej głowie i na wizualizacjach szyld nad wejście firmy, oraz ściana reklamowa z odpowiednim podświetleniem.

trost_wizualizacja
Wizualizacja w oparciu o zdjęcie, model trójwymiarowy oraz fotomontaż z propozycją szyldu

Do takich wizualizacji wykorzystuję niesamowite możliwości grafiki 3D, oraz techniki fotomontażu jakie daje Adobe Photoshop oraz wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fotografii. Pozwala to na wygenerowanie obrazów fotorealistycznych, ale nie istniejących, na zasadzie zwizualizowania tego co jest wyłącznie w mojej głowie. Nie ma innego sposobu, aby klient zobaczył to co jest w mojej wyobraźni, jak dobrze wykonana wizualizacja, to również codzienność mojej pracy projektowej.

Jak więc widać projektowanie dla firmy Trost to dla mnie ogromna frajda i pozwala zaangażować pełną paletę możliwości. Mam nadzieję, na wykonanie jeszcze nie jednego projektu dla państwa Trojnar. A wszystkim klientom, zwłaszcza właścicielom aut niemieckich koncernów – które trudno ukryć – są najpopularniejsze chyba w naszym kraju życzę zapoznania się z ofertą firmy Trost i korzystania z fachowości jej usług.