Nowa strona za połowę ceny! Masz już stronę, zmień ją na nowszy model!

Wykonałem dla Państwa stronę internetową? Ta promocja jest dla Was – Nowa strona za połowę ceny.

Umysł ludzki jest tak skonstruowany (co raczej jest jego wadą, niestety), że łatwo przyzwyczaja się do dobrego i również stosunkowo szybko się nudzi. Kiedy kupimy nowy samochód, choć zachwytom nie ma końca, po pewny czasie już tak przywykamy do jego sylwetki, udogodnień, stylistyki wnętrza, że przestajemy się nim zachwycać. A może powiększyła się nam rodzina i 3 drzwiowy mały kompakt nie jest już dla nas wystarczająco pojemny.

Załóżmy, że macie Państwo ładne autko, którym jeździcie kilka lat ale chcielibyście zmienić model. To wiąże się z kupnem nowego auta. Koszty, kłopoty… A co gdyby wystarczyło przełożyć nadwozie? Zostawić dobry przecież silnik, całą ramę nośną, układ jezdny i hamulcowy a w krótkim czasie zmienić tylko nadwozie i całe auto nie do poznania? Do tego za połowę ceny auta? No dobrze, Wy wiecie i ja wiem, że z autem tak się nie da. Ale mam dobrą wiadomość – ze stroną tak można!

Zatem do rzeczy.

Mechanizm, kod, czyli silnik Państwa strony jest cały czas w doskonałej jakości, bo nie tylko jest serwisowany, ale tu w odróżnieniu od auta serwis całkowicie odnawia silnik (kod strony). Nie starzeje się on i jest cały czas na czasie, bo kod stron opartych o WordPress (a wyłącznie takie buduję aktualnie) jest aktualizowany automatycznie. To co się starzeje to sylwetka, czyli design. Mogę zaprojektować dla Państwa zupełnie nowy wygląd strony, dodać nową funkcjonalność, lub pozbyć się działów nie rozwijanych nadając stronie nowy wygląd, ale zmieniając tylko tę część odpowiedzialną za prezencję strony. Do tego, koszt takiego zabiegu to maksymalnie połowa kwoty nowej strony!

Zatem jeśli macie Państwo ochotę na odświeżenie wizerunku swojej strony, zamiast budować ją od podstaw, co nie ma najmniejszego sensu, poprostu ją odświeżcie, do czego gorąco zachęcam. Waszej stronie nic nie dolega, nie zestarzała się od strony technicznej. Ale stylistycznie, po latach, może być już mniej atrakcyjna. Zatem taniej, zgodnie z nowymi trendami i Państwa oczekiwaniami, które przecież po kilku latach mogły się zmienić i nie rzadko tak właśnie jest, odświeżę i przebuduję Państwa stronę.

Napiszcie Państwo do mnie, jeśli chcecie zmienić stylistykę strony, nawet jeśli nie macie nowego pomysłu, sam mogę zaproponować nowe rozwiązania, ponieważ nie tylko rynek i trendy się zmieniają, ale i moje możliwości i doświadczenie rosną z każdym nowym projektem. Mam coraz więcej do zaproponowania i zachęcam moich klientów do tego aby zaufali mojemu doświadczeniu i zdali się na mnie. Zmieńcie model na nowszy, za pół ceny 😉

*Uwaga. Ta oferta dedykowana jest wyłącznie osobom, którym utworzyłem stronę internetową.