Skontaktuj się ze mną!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zawsze odpowiadam na maile (najczęściej w przeciągu kilkunastu minut).

Uwaga! Nasze skrzynki mailowe są wręcz zasypywane pocztą niechcianą. Dziennie na moje skrzynki trafia nawet kilkaset maili które z automatu wychwytywane są przez filtry anty-spamowe. Niestety czasami zdarza się, że zakwalifikują tak również Państwa cenny e-mail. Nie mam na to wpływu, podobnie jak i na to, że mój mail wpadnie do Państwa katalogu spam. Zatem jeśli korespondencja utknęła na dłuższą chwilę proszę o sprawdzenie katalogu spam i/lub kontakt telefoniczny ze mną.

Terminowość, kultura i życzliwość względem drugiej osoby jest dla mnie niezmiernie istotna. Wzajemny szacunek do siebie i naszej pracy to podstawa dobrej współpracy i zadowolenia.

Godziny pracy:

Można powiedzieć, że pracuję 12/6 czyli niemal cały dzień z wyjątkiem niedziel i świąt. Najczęściej jestem przed komputerem od 09:00 do 21:00.
Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny to proszę starać się dzwonić w godzinach od 09.00 – 18.00. Osoby dla których właśnie wykonuję projekt i mają ważną sprawę (np.: ważna korekta) mogą dzwonić praktycznie o dowolnej porze, lub jeśli nie odbieram telefonu- wysłać sms lub e-mail.

Komfort bezproblemowej współpracy ze mną niemal o dowolnej porze jest jednym z wielu atutów firmy Artekot.

Napisz e-mail lub zadzwoń!

ARTEKOT Dawid Kotwin
59-300 Lubin
tel Tel. 695 58 18 95
mail e-mail: dawid@artekot.com
mail e-mail: artekot@o2.pl

Formularz kontaktowy:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARTEKOT Dawid Kotwin, 59-300 Lubin, ul. Hugo Kołłątaja 6/5, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i kontaktowania się mailowo lub telefonicznie. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich edytowania.

    Zabezpieczenie antyspamowe (wpisz odpowiedź słownie):