Grafika 3D i animacje

Grafika 3D jest jednym z wielu elementów mojej działalności, która wyraźnie wyróżnia mnie z tła konkurencji. Potencjalny klient często nie zdaje sobie sprawy z tego w jak fantastyczny sposób mogę pokazać jego markę i produkt i z tego że nie musi być to bardzo drogie.

Grafika 3D to coś co umożliwia niemal „wyczarowanie” scen i obiektów. Bez udziału fizycznie istniejącego obiektu możemy wygenerować wirtualny model pozwalający na pokazanie go w sposób niemal nie do odróżnienia od rzeczywistego. Mało tego – pokazanie go w warunkach idealnych, sterylnych, w pełni panując nad światłem, otoczeniem, kosmetyką obiektu i pokazując go w sposób nieosiągalny dla metod klasycznych. Np.: kamera może wniknąć do jego wnętrza, obiekt może rozbić się na czynniki pierwsze odsłaniając skomplikowane wnętrze i zasadę działania a później magicznie złożyć się w całość. Kamera może podróżować w sposób idealnie płynny, po wyznaczonej ścieżce. Finalny materiał może mieć ogrmną rozdzielczość i nieskazitelną jakość, a także być ukazany statycznie jako zdjęcie jak również jako animacja.

Model 3D BMW E46

Czy opanowanie programu do 3D to wszystko? Absolutnie nie.
Drogą do sukcesu jest wiedza i znajomość stosowania metod fotografii. Ponieważ wirtualne realia wiernie imitują te rzeczywiste. Od lat zajmuję się tworzeniem grafiki 3D. Obie prace dyplomowe które pisałem na dwóch uczelniach wyższych oparte były o metody optymalizacji grafiki 3D. Mam z nią nieustannie styczność blisko 20 lat. Niewiele mniejszą ilość czasu pasjonuję się fotografią.

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą, z największą chęcią zajmę się już dziś projektem dla Państwa!