Grafika 3D i animacje

Grafika 3D jest jednym z wielu elementów mojej działalności, która wyraźnie wyróżnia mnie z tła konkurencji. Potencjalny klient często nie zdaje sobie sprawy z tego w jak niesamowity sposób mogę pokazać jego markę i produkt i z tego że nie kosztuje to wiele. Mogę sprawić że Państwa marka zaświeci prawdziwym blaskiem i wywoła na twarzach odbiorów efekt prawdziwego zafascynowania i tzw.”wow”!

Pora aby Państwo zdali sobie sprawę co mam do zaoferowania i dlaczego Artekot – to najlepsza firma reklamowa w Lubinie i okolicach!

Grafika 3D to coś co umożliwia niemal wyczarowanie scen i obiektów. Bez udziału fizycznie istniejącego obiektu możemy wygenerować wirtualny (cyfrowy) model pozwalający na pokazanie go w sposób niemal nie do odróżnienia od rzeczywistego. Mało tego – pokazanie go w warunkach idealnych, sterylnych, w pełni panując nad światłem, otoczeniem, kosmetyką obiektu i pokazując go w sposób nieosiągalny dla metod klasycznych. Np.: kamera może wniknąć do jego wnętrza, obiekt może rozbić się na czynniki pierwsze odsłaniając skomplikowane wnętrze i zasadę działania a później magicznie złożyć się w nieskazitelną całość. Kamera może podróżować w sposób idealnie płynny, torowo, pokazując fragmenty w skali mikro i makro nieosiągalnie dla fizycznych technologii foto-video. Możemy czarować jakością finalnego materiału i rozdzielczością plików graficznych i video w zakresach nieosiągalnych dla klasycznego sprzętu opartego o matryce mało precyzyjnie rejestrujące detale i wymagające dużo światła.

Model 3D BMW E46

Czy opanowanie programu do 3D to wszystko? Absolutnie nie.
Drogą do sukcesu jest wiedza i znajomość stosowania metod tradycyjnych (poznanie ich) tych zależnych od fizyki prawdziwego otaczającego nas świata a następnie użyciu tych technik w niczym nieograniczonym świecie wirtualnym. Dlatego tak cenne są moje możliwości i moja oferta.
Od lat zajmuję się tworzeniem grafiki 3D. Obie prace dyplomowe które pisałem na dwóch uczelniach wyższych oparte były o metody optymalizacji grafiki 3D. Mam z nią nieustannie styczność ponad 10 lat. Od lat zajmuję się też fotografią, która jest w pełni związana z renderowaniem scen trójwymiarowych.

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą, z największą chęcią zajmę się już dziś projektem dla Państwa!