Co mówią moi klienci…

Chcesz dodać opinię, klilknij>>

★★★★★

Bardzo polecam usługi Pana Dawida Kotwina. Najbardziej cenię w nim uczciwość i zaangazowanie we współpracę z klientem. Ważne dla mnie było, że z uwagą dobiera narzędzia do zarządzania stronę i nie proponuje rozwiązań narażających klienta na zbyt duże inwestycje.

~Beata Staszków / MentorEU

★★★★★

Wszystkim bardzo polecam Artekot. Pan Dawid podchodzi do pracy z pełnym zaangażowaniem jaki i również w pełni profesjonalnie do każdego zlecenia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. BARDZO POLECAM!!!

~Aga A

★★★★★

Wspaniała współpraca, wysoka jakość, profesjonalizm, a najważniejsze to to, że Pan Dawid potrafi słuchać i realizować projekty zgodnie z naszymi wymaganiami. Podpowiada i naprowadza, ale tak, żeby spełnić nasze oczekiwania, a nie tylko ułatwić sobie pracę. Polecam 🙂

~Joanna / Askar

★★★★★

Bardzo profesjonalnie.
Bardzo dobra dyspozycyjnosc i komunikacja.
Mimo ze przy budowie 2 dotychczasowych stron internetowych komunikowalismy sie glownie mailowo.
Polecamy !!!

~Marcin / PLDF GmbH

★★★★★

Strona wykonana od podstaw profesjonalnie wszystkie szczegóły zamieszczone w niej trafione w dziesiątkę . Następna strona na pewno będzie zrobiona u pana Dawida

~Andrzej / REVIA

★★★★★

Już od wielu lat korzystam z usług wielu firm z całego świata z różnymi rezultatami końcowymi.
Niekiedy trafiają się i totalni oszuści, albo tacy których cały czas trzeba poganiać żeby robota była wykonana dobrze i w obiecanym terminie, są jednak i tacy którzy dobrze wykonują powierzone im zadanie.
Niestety nikt: w podejściu do klienta, terminowości i dokładności wykonania powierzonego zadania w żadnym stopniu nie dorównuje Panu Dawidowi.
Pan Dawid jest naprawdę pod każdym względem niesamowity, więc jeżeli poszukujecie kogoś kto sumiennie wykona wasze zlecenia to tutaj możecie wasze poszukiwania zakończyć!

~Adam Wziętek / Audiovisual Art www.audiovisualart.com

★★★★★

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Mistrzowskie wykonanie strony przez Pana Dawida i innych zleconych grafik.
Na efekt końcowy nie czeka się długo. Polecam współpracę z firmą Artekot !!!!

~ER / ChemFiz

★★★★★

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, zawsze efekt końcowy jest rewelacyjny.

~Joanna

★★★★★

Współpraca z panem Dawidem opierała się na profesjonalizmie, terminowości i pełnej otwartości na moje pomysły. Propozycje w pełni dopasowane do potrzeb klienta oraz możliwość stałego kontaktu w trakcie wykonywania projektu sprawiła, że z całym przekonaniem mogę polecić usługi firmy artekot.

~Agata / englishworks4you

★★★★★

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Polecam każdemu, dla kogo jakość wykonania oraz indywidualne podejście do tematu są ważne. Miałam przyjemność wiele razy współpracować z firmą Artekot i na pewno będą jeszcze kolejne okazje.

~Agnieszka / Krav Maga

★★★★★

Cenię sobie rzeczowość i elastyczność Artekota. Moja firma skutecznie zrealizowała swój cel dzięki tej właśnie Firmie. Działalność Pana Dawida Kotwina sprawdza się w różnorodnych, czasem trudnych rynkowo warunkach dlatego w skrócie – polecam.

~Monika / gabinet psychologii praktycznej

★★★★★

Korzystamy z usług graficznych Artekot i z pewnością będziemy korzystać. Rzadka w tej branży elastyczność może być wzorcem dla innych. Dotyczy to zarówno terminów realizacji jak i końcowego kształtu projektu, który często mozolnie wspólnie jest ustalany. Zdecydowanie polecamy współpracę.

~Piotr / Lifebit Sp. z o.o.

★★★★★

Jesteśmy zadowoleni 🙂 pełen profesjonalizm 🙂

~Maja / SATURN

★★★★★

Współpraca z Artekotem to czysta przyjemność. Każdy aspekt tworzonej strony jest dokładnie konsultowane, a efekt końcowy fantastyczny. Serdecznie polecam, wynik współpracy możecie Państwo ocenić sami na Perfecthunting.pl

~Jakub Bartecki

★★★★★

Rewelacyjny kontakt. Zamówienie wykonane szybko i dokładnie tak jak chciałem. Zawsze można liczyć na fachowe doradztwo i dobrą radę. Wysoki poziom obsługi pełen profesjonalizm. Jeszcze nie raz skorzystam. Gorąco polecam.

~Wojtek

★★★★★

Firma jedyna na naszym rynku, która proponuje konkretne i trafne rozwiązania marketingowe Wysoka kultura osobista Pana Dawida Kotwina, komunikatywność, zaangażowanie w projekt oraz terminowość sprawiają, że współpraca z firmą Artekot jest dla nas przyjemnością. Polecamy firmę, jako partnera w biznesie.

~Adam Dańczuk / Park Zabobrze Sp. z o.o.

★★★★★

Współpracowaliśmy przy opracowaniu banera. Pan Dawid wykazał się profesjonalnym podejściem do zlecenia,
a jako człowiek to sumienny fachowiec, takie doświadczenie. Polecam, pozytyw, wystawiam piątkę, gwiazdek.

~Jacek

★★★★★

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą, szybko, rzetelnie wykonana praca, poczucie zainteresowania.
Pozdrawiam i polecam 😉

~Agata / JUMPING FROG LUBIN

★★★★★

Jak zakładałam firmę, to nie wiedziałam od czego zacząć. Dawid pomógł mi od początku do końca. Jest On bardzo odpowiedzialny, rzetelny i pomysłowy. Wymyślił dla mnie logo, zaprojektował wizytówki i teczki ofertowe, które bardzo podobają się nie tylko mi, ale wszystkim moim klientom. Utworzył mi stronę internetową, która działa sprawnie, a co najważniejsze, jest bardzo pozytywnie odbierana przez wszystkich odwiedzających. Niejednokrotnie otrzymywałam komplementy właśnie dzięki firmie ARTEKOT i jej właściciela – Dawida.
Bardzo polecam i dziękuję Dawidzie za to, że zawsze mogę na Ciebie liczyć 🙂

~Jolanta Klapczarek / BHP OTIUM

★★★★★

Bardzo profesjonalna obsługa wszystko na czas i w najlepszym wykonaniu. Jak najbardziej Polecam !

~Paweł / Furia

★★★★★

Nasza współpraca z firmą Artekot układa się perfekcyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani z wysokiej jakości obsługi klienta jaką oferuje Artekot. Korzystne warunki współpracy są dodatkowym atutem. Gorąco polecamy wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm.

~Zespół Stoneland

★★★★★

Do Pana Dawida Kotwina trafiłem właściwie przypadkiem, ale za to z polecenia moich dobrych znajomych. W krótkim czasie sam poleciłem Artekot kolejnym przyjaciołom „w potrzebie”. I to praktycznie powinno wystarczyć za całą opinię. Reklama „szeptana” jest najlepsza z możliwych. Zatem nie zastanawiajcie się, naprawdę warto skorzystać.

~Piotr / Praktyka Stomatologiczna „Radix”

★★★★★

Od 13 lat współpracujemy z firmą Artekot. Zlecamy projekty kalendarzy, folderów jubileuszowych, ulotek, folderów informacyjnych, spotów reklamowych, plakatów oraz stron www. Za każdym razem zlecenie wykonywane jest terminowo i rzetelnie. Wszelkie zmiany w projektach nanoszone są bezzwłocznie, a projektant doskonale rozumie nasze potrzeby, dzięki czemu sprawnie realizuje zlecane projekty. Dzięki dobrej współpracy uzyskujemy sukcesy promocyjne. Wysoka kultura osobista Pana Dawida Kotwina, komunikatywność, zaangażowanie w projekt oraz terminowość sprawiają, że współpraca z firmą Artekot jest dla nas przyjemnością. Polecamy firmę, jako partnera w biznesie.

~Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr

Napisz opinię na stronę artekot.com

Jeśli są Państwo zadowoleni ze współpracy ze mną, będę wdzięczny za miłe słowa i silnie zmotywowany do dalszego dbania o najwyższy poziom moich usług.

Pamiętajcie Drodzy Państwo, że wystawienie komentarza to obopólna korzyść. Tworzy się dzięki temu pewna więź między przedsiębiorcami. Ja daje z siebie wszystko aby wykonać usługę, a będąc nagrodzonym dobrym komentarzem działam na 200% aby nadal utrzymać satysfakcję swoich stałych klientów.


✎  Zamieszczenie komentarza jest dobrowolne, podobnie jak decyzja o tym ile danych mogę opublikować (można podać samo imię, lub pseudonim)


  Imię i nazwisko (nazwisko opcjonalne, można podać tylko imię):

  Nazwa firmy (opcjonalne):

  Adres email (nie będzie widoczny publicznie):

  Adres Twojej strony www (opcjonalne):

  Ocena w skali (★★★★★ = najwyższa)

  Opinia

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARTEKOT Dawid Kotwin, 59-300 Lubin, ul. Hugo Kołłątaja 6/5 i opublikowanie komentarza. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich edytowania.

  Quiz antyspamowy:
  Wpisz same brakujące "_" litery ze zdania: