Logo i Logotyp

Logo i logotyp to podstawa budowania wizerunku każdej firmy. Nie ma znaczenia czy jest to firma o zasięgu globalnym czy jednoosobowa działalność. Każda firma powinna mieć dobrze przemyślaną nazwę i świetnie zaprojektowane logo, a także ustalone pewne stałe rozwiązania marketingowe, jak hasło, kolorystykę, czy szatę graficzną.

Moje usługi są jak zwykle kompleksowe, również w zakresie tworzenia logo / logotypu i wizerunku marki. Ta kompleksowość rozwiązań jest nie do przecenienia. Po co szukać byle taniej byle jak, to tu to tam, odbijając się od jednej agencji do drugiej w poszukiwaniu najtańszych byle jakich rozwiązań? U mnie kompleksowe usługi to jeszcze większy rabat i wszystko w jednym miejscu!

Pamiętajcie Państwo, że logo jest podstawowym symbolem który nanosicie na wszelkiej reklamie i warto aby było oryginalne i stworzone z dbałością o każdy detal. Warto aby logo było “logo”, a nie po prostu jakimś obrazkiem znalezionym na serwisach stockowych (bazy gotowych zdjęć i grafik) co zresztą jest zabronione w takich serwisach. Logo ma być możliwie prostym ale symbolicznym przekazem mówiącym jak najwięcej o firmie, branży w jakiej działa, a także powinno symbolizować motto firmy – przyświecające jej idee.